Advokátní kancelář

Hořejší nábřeží 786/21, 150 00 Praha 5, Česká republika

Telefon

+420 602 359 153

O nás

  • O nás

   Naše advokátní kancelář nabízí právní poradenství již od roku 2000 a zaměřuje se na poskytování komplexních právních služeb domácím i zahraničním subjektům, obchodním společnostem a podnikatelům – fyzickým osobám, i fyzickým osobám – nepodnikatelům (občanům). Jako menší advokátní kancelář klademe důraz na dokonalý osobní přístup ke klientovi a k jeho konkrétnímu problému.

   Poskytujeme právní poradenské služby ve všech oblastech práva, mj. v oblasti občanského práva včetně pracovního práva a rodinného práva, a obchodního práva, a to včetně zastupování v soudních sporech.

   Významnou součástí činnosti naší advokátní kanceláře je právní poradenství v oblasti vymáhání pohledávek. Naše kancelář nabízí komplexní odborné zajištění transakcí souvisejících s nemovitostmi, včetně úschovy peněžních prostředků v českých korunách i v eurech. Součástí naší praxe není jen řešení složitých komplexních případů – nepodceňujeme důležitost řešení běžných potíží spojených s podnikáním i s běžným občanským životem.

Mgr. Zlesák Tomáš – advokátní kancelář

Mgr. Tomáš Zlesák (*1971) absolvoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (obor Právo). Mgr. Tomáš Zlesák je advokátem a je zapsán v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou od roku 2000. Mgr. Tomáš Zlesák je oprávněn poskytovat právní služby ve všech věcech.

Naše advokátní kancelář považuje za správné dodržovat tyto principy a zásady
 • Důraz na individuální potřeby konkrétních klientů.
 • Osobní přístup ke klientovi. Kvalitní služba předpokládá znalost zájmů a situace klienta.
 • Komunikace a schopnost vzbudit v klientovi důvěru, že jsme schopni mu pomoci.
 • Pro klienty je důležitá rychlost, s jakou jsme schopni na požadavky a zadání klientů reagovat.
 • Jakákoli řešení jsou přijímána s rozmyslem a po důkladné analýze.

Aktuální příspěvky

 • Nabízíme právní služby

  Při poskytování profesionálních právních služeb vycházíme ze zkušeností z oblasti hlavních právních disciplín, zejména občanského práva, včetně práva nemovitostí, pracovního Čtěte více

 • Hledáme do našeho týmu

  Advokátní kancelář hledá STUDENTA/STUDENTKU právnické fakulty. Požadujeme spolehlivost, iniciativu a uživatelskou znalost práce na PC. Nástup dle dohody. Náplní práce Čtěte více